• info@aydintadilatmerkezi.com
  • 0530 866 04 09
Aydın Analog Kamera kurulumu
  • By admin
  • No Comments

Aydın Analog Kamera kurulumu

Aydın Analog Kamera kurulumu  ile dijital (IP) CCTV arasındaki temel fark, videonun kaydedildiği ve iletildiği yöntemdir. Analog kameralar görüntüleri kaydeder ve ardından sinyali koaksiyel kablo üzerinden bir DVR’a (Dijital Video Kaydedici) gönderir. DVR, videoyu analogdan dijital sinyallere dönüştürür, dosyayı sıkıştırır ve bir sabit sürücüde depolar. Videoyu görüntülemek için monitörlerin DVR’ye bağlanması gerekir veya DVR, dahili bir ağ üzerinden internet üzerinden yayınlamak için bir yönlendiriciye ve modeme bağlanabilir.

Aydın Analog Kamera kurulumu

Aydın Analog Kamera kurulumu sizlere birden fazla avantaj sunmaktadır.

  • Maliyet : Analog kameralar, kamera başına bazında dijital benzerlerinden daha az, hatta bazen çok daha ucuza mal oluyor.
  • Basitlik: DVR’nin kurulumu ve anlaşılması çoğu için daha kolaydır. Tek maliyetli tek birimdir ve kurulum biraz daha basittir.
  • Daha Düşük Bant Genişliği Gereksinimleri : Analog kaydedilmiş video dosyaları daha küçük olma eğilimindedir ve DVR’ye LAN yerine koaksiyel üzerinden iletilir, bu nedenle bunları iletmek çok fazla bant genişliği almaz ve ağınızı çok fazla yormaz. Ayrıca, DVR’ler genellikle yalnızca bilgileri iletir ve daha sabit bir temelden ziyade, birisi videoyu görüntülerken bant genişliğini kullanır.
  • Daha Fazla Tasarım Seçeneği: Çok çeşitli analog kamera tasarımlarıyla, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bir kamera modelini daha düşük bir maliyetle bulmanız daha kolay olabilir.
Aydın Analog Kamera Kurulumu
Aydın Analog Kamera Kurulumu

Aydın Analog Kamera kurulumu, kapalı devre televizyon sistemi kullanarak gözetim görüntülerini kaydetmek için kullanılır. Bu, yakalanan görüntülerin yalnızca güvenlik amacıyla izlendiği ve genel yayın için değil, sınırlı bir ağda bulunduğu anlamına gelir.

Bu tür bir güvenlik kamerasına kaydedilen videolar, bir koaksiyel kablo üzerinden bir DVR’a analog bir sinyal olarak iletilir. DVR bir yönlendiriciye ve modeme bağlıysa, videolar internet üzerinden gönderilebilir ve uzak bilgisayarlardan ve diğer cihazlardan erişilebilir.

Bu teknoloji, kolejler ve üniversiteler için bir oyun değiştiriciydi çünkü onlara suçları tespit etmek ve önlemek için ekstra gözler sağladı ve okul alanlarında kamu güvenliğini güçlendirdi.

Aydın Analog Kamera Servisi

Aydın Analog Kamera kurulumu olarak kapalı devre Kamera ve alarm sistemleri sizlerin hizmetinizdeyiz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile Aydın Tadilat Merkezi uzman kadrosu olarak sizlere Aydın ve ilçelerinde aralıksız olarak sunmaktayız.

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte güvenlik gibi hassas bir konuda, günümüzde çözümlerin. En başında gelen Aydın Analog Kamera kurulumu ile yaşam alanlarımız sürekli kontrolünüz altında.

Gözümüzün arkada kalmamasını sağlayan güvenlik kameraları sayesinde hem gerekli önemler alınıyor hem de hırsızlık gibi suçlar tespit edilebiliyor ve caydırıcı araç olarak kullanılabiliyor.

Aydın Analog Kamera kurulumu Aydın ve ilçelerinde sizlere kaliteli işçilik ve son teknoloji kamera sistemleri ile ev iş yerinizi sizler nerede olursanız olun izlemenizi ve gözlemlemenizi sağlamaktadır. Aydın kamera sistemleri olarak kamera montajlarımızda kullandığımız ekipmanlarımız her türlü ortamlar da sizlere garantili kesin çözümler sunmaktadır. Kamera sistemlerinde kullanıdığımız BNC ve Kamera kablolarımız yanmaz ve dış ortamlara karşı uzun yıllar dayanıklıdır.

Görüntüyu net olarak almanızı sağlayan BNC malzemlerimiz dış ortamlarda asla parazitlenme olmadan ortamı izleminize olanak sunmaktadır. Kamera sistemleri kayıt cihazlarımızda sorunsuz hizmet sunmaktayız.Aydın Güvenlik Kamera Sistemleri çocuğunu evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan çalışan. Bir anneden, işyerinin güven içinde olduğundan emin olmak isteyen bir işyeri sahibine kadar çok geniş kitleler için ideal en iyi çözümdür. Karmaşık ve pahalı sistemlere alternatif olarak Aydın Tadilat Merkezi  tarafından sunulan, kurulumu ve kullanımı kolay bir güvenlik kamerası sistemidir.

Aydın kamera sistemleri olarka sizlere bazen yalnız bıraktığınız ocağınızdaki yemeğiniz, salonunuzdaki köpeğiniz, beşiğinde yatan bebeğiniz ya da evinizin kendisi bile olabilir. Biz her an her yerde, aklınızın rahat etmesini sağlayacak hizmet ve sistemlerimizle sizin için varız. Çünkü Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan istediğiniz anda tüm kameraları canlı olarak takip edebilirsiniz. 30 güne kadar geçmiş kayıtlarınız bulut ortamında saklanır.

Aydın Analog Güvenlik Kamerası Sistemleri

Aydın Analog Kamera kurulumu olarak sizlere sunduğumuz Güvenlik kamera sistemleri ile yüksek kalitede görüntüyü geniş açılı lensler ile hiçbir detayı kaçırmadan izleyebilirsiniz.

İp Sistem Kameralarımız ile kameram kablosuz olsun evimde montaj kablo görüntüsü olmasın diyorsunuz.  Yine Aydın Tadilat Merkezi Teknoloji sistemleri kablosuz sistemler ile ister evinizi istese şehrin dışında bulunan alanlarınızı sorunsuz olarak izleyebilirsiniz ve günlük kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.

Hayvancılık ile uğraşan değerli müşterilerimiz de iste İP isterse analog sistemler ile damlarını uzaktan izleyerek güvenliklerini sağlayabilmektedir. Aydın Tadilat Merkezi  teknoloji kamera sistemlerimizi harekete duyarlı kayıt yaptırabilirsiniz. Kameralar isteğinize göre daimi kayıt alabilir. Ya da sadece bir hareket algıladığında kayıt başlatacak şekilde programlanabilir.

Aydın Analog Kamera kurulumu olarak kullandığımız kamera sistemleri HD gece görüntüsü verebilmektedir. Gece görüşlü güvenlik kamera sistemleri ile bizim gözümüzün göremediği düşük ışık seviyelerinde gece görüş almak mümkün olmaktadır. Gündüz renkli gösteren day night kamerada denilen gece görüşlü kameralar geceleyin. Siyah beyaza geçerek çok düşük ışık seviyelerinde gece görüntü almanın önünü açmaktadırlar.

Sizlerde Aydın kamera sistemleri ile aydın veya ilçerlerinde kamera ve alarm sistemleri ile uygun fiyat avantajlar ile son teknoloji sistemlere sahip olmak için hemen bize ulaşınız.

Hemen Ara